Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu
Olympiáda na Dvojke II. OH na Dvojke Veľké ocenenie pre Dvojku

Veľké ocenenie pre Dvojku

E-mail Vytlačiť

oh-zm5. november bol síce chladný a upršaný, ale pre našu Dvojku krásny a významný deň. Boli sme pozvaní na VI. celoštátne vyhodnotenie Olympijských festivalov detí a mládeže ako jedna z ôsmich najlepších škôl na Slovensku.

Za naše Olympijské hry, za podporu športu a šírenie olympijských myšlienok nám predstavitelia Slovenského olympijského výboru odovzdali cenu, diplom a športový materiál v hodnote 200 eur.

Vyhodnotenie sa konalo v Hornom Smokovci v Grand hoteli Bellevue pod záštitou prezidenta našej republiky. Potešil nás aj pekný kultúrny program, chutné pohostenie a stretnutie s inými učiteľmi - podobnými nadšencami pre OH, ako sme my. Okrem príjemných pocitov a cien sme si domov priniesli aj odhodlanie nepoľaviť v začatej práci a organizovať ďalšie pekné športové olympiády na našej Dvojke. Viac žiakov na športoviskách, súťaženie v duchu fair-play, zdravé a šťastné detské srdiečka sú cieľom aj zmyslom našej práce.

oh

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.